XXVII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

04.-11. 10. 2020 r.

NIEDZIELA – 04 X

 • Msza św. w intencji Żywego Różańca o godz. 11:00. Po sumie spotkanie z proboszczem. Zapraszam wszystkie róże z naszej parafii.
 • Taca przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi.
 • Obchody 100 – lecia Diecezji Łódzkiej z udziałem Episkopatu Polski.

PONIEDZIAŁEK – 05 X

 • Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej.

ŚRODA 07 X

 • Wspomnienie NMP Różańcowej

NIEDZIELA – 11 X

 • Obchodzić będziemy „Dzień Papieski”. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 • Do Niedzieli 11 października rodzice dzieci, które zostały ochrzczone poza naszą parafią mają dostarczyć świadectwo chrztu. A po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców.
 • Na sumie o godz. 11.00 intencja za małżeństwa. Pary obchodzące rocznicę swoich sakramentalnych zaślubin w tym miesiącu, zgłaszają się osobiście lub telefonicznie podając swoje imiona i nazwisko oraz rocznicę ślubu, najpóźniej do soboty przed niedzielą rocznicową.

INNE:

 • Zbliżamy się ku końcowi niespodziewanemu osuszaniu i odprowadzaniu wody deszczowej wokół kościoła, które rozpoczął o. Krzysztof. Również zakończono renowacje bramy i ogrodzenia od frontu kościoła. Wszystkim zaangażowanym w te dzieła, składam serdeczne Bóg zapłać!
 • Przy wejściu do kościoła zostały wyłożone różańce. Zachęcam do wzięcia i modlitwy różańcowej.
 • Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.00.
 • Od dzisiaj można rezerwować intencje Mszy św. na rok 2021. W rezerwacji podajemy nazwisko i nr telefonu.
 • Pod chórem do nabycia prasa katolicka.