OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

08.11.2020

NIEDZIELA 8 XI

 • Dziś zbiórka do puszek z racji Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
 • Obowiązkowe spotkanie dla kandydatów do bierzmowania po Mszy św. o godz. 11.00. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i nie będzie innych obostrzeń to bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się 21 listopada o godz. 17.30.
 • Spotkanie z dziećmi pierwszokomunijnymi i ich rodziców odwołane, ale cały czas można odebrać różańce w zakrystii.
 • Poświęcenie nowych pomników dzisiaj w niedzielę 8 XI od godz. 12.00 (po sumie). Kapłan będzie czekał przy bramie cmentarza.

  ŚRODA 11 XI

 • Wspomnienie św. Marcina
 • Święto Niepodległości. Msza św. za Ojczyznę o godz. 9.00.

NIEDZIELA 15 XI

 • Kolejne obowiązkowe spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00.
 • W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar na tacę na ubogich.

 INNE:

 • W tym trudnym czasie składam wielkie Bóg zapłać za ofiary na kościół, na cele kultu oraz na budowę, które przesyłacie na konto bankowe parafii. W poniedziałek 9 listopada rozpocznie się montaż nowego ołtarza oraz ambony i lektorium.
 • W naszej parafii tworzy się „Męska Straż Parafialna”, której celem ma być ochrona kościoła oraz pomoc w różnych dziedzinach pracy duszpasterskiej i liturgicznej. Chętnych proszę, aby zgłaszali się do Proboszcza.
 • Wypominki roczne można składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 • Zachęcam do nabycia prasy katolickiej min. „Idziemy”, „Niedziela”, „Przewodnik Katolicki” i „Misyjne Drogi”.

Odeszli do wieczności:

 • Siostra Benigna l. 86, nasza zakrystianka
 • Stanisław Fandrych l. 78 z Orły
 • Henryk Krawczyk l. 74 z Ustronia, pogrzeb w poniedziałek 9 listopada o godz. 13.00

Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, składamy serdeczne życzenia, a naszym bardzo kochanym parafianom i miłym gościom dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia życzą Misjonarze Oblaci MN.