OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NIEDZIELA 15 XI

 • Obowiązkowe spotkanie dla kandydatów do bierzmowania po Mszy św. o godz. 11.00. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i nie będzie innych obostrzeń to bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się 21 listopada (sobota) o godz. 17.30.
 • Wypominki roczne od dzisiaj będą czytane przed każdą Mszą św. godz. 11.00. Wypominki roczne nadal można składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej, będziemy je na bieżąco aktualizowali.
 • Dziś zbiórka na tacę na ubogich.

ŚRODA 18 XI

 • Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.00.

  CZWARTEK 19 XI

 • Próba liturgii dla kandydatów do bierzmowania o godz. 18.00.

PIĄTEK 20 XI

 • PRÓBA GENERALNA I SPOWIEDŹ KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA O GODZ. 18.00. JEST TO OSTATNI DZIEŃ DOSTARCZENIA ŚWIADECTWA CHRZTU, KTÓRE JEST NIEZBĘDNE DO PRZYJĘCIA SAKRAMENTU BIERZMOWANIA.

SOBOTA 21 XI

 • Bierzmowanie o godz. 17.30. Sakramentu udzieli Abp Grzegorz Ryś.

NIEDZIELA 22 XI

 • Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, odmówimy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Akt poświęcenia. Można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie tychże modlitw.
 • Przed kościołem zbiórka do puszek na Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi.

INNE:

 • Na zbiórkę do puszek z racji Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym zebraliśmy 430 zł. Bóg zapłać.
 • W tym trudnym czasie składam wielkie Bóg zapłać za ofiary na kościół, na cele kultu oraz na budowę, które przesyłacie na konto bankowe parafii. Jest już nowy ołtarz, ambona i lektorium. Zdjęcia można zobaczyć na naszej stronie internetowej.
 • W naszej parafii tworzy się „Męska Straż Parafialna”, której celem ma być ochrona kościoła oraz pomoc w różnych dziedzinach pracy duszpasterskiej i liturgicznej. Chętnych proszę, aby zgłaszali się do Proboszcza. Miło mi poinformować, że już jest 8 mężczyzn. Mamy nadzieję, że wspólnota będzie wzrastała w siłę.
 • Zachęcam do nabycia prasy katolickiej min. „Idziemy”, „Niedziela”, „Przewodnik Katolicki” i „Misyjne Drogi”.

Odeszli do wieczności:

 • Śp. Jakub Stachów z Ustronia.

Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, składamy serdeczne życzenia, a naszym bardzo kochanym parafianom i miłym gościom dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia życzą Misjonarze Oblaci MN.