NIEDZIELA – 20 VI

  • Dziś taca inwestycyjna, za wszelkie ofiary serdecznie dziękujemy.
  • Nabożeństwo do NSPJ o godz. 17.00.

ŚRODA – 23 VI

  • Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z wyczytaniem próśb i podziękowań po Mszy św. wraz z nabożeństwem czerwcowym.

CZWARTEK – 24 VI

  • Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, patrona naszego o. Jana Gerłowskiego. Pamiętajmy o o. Janie w naszych modlitwach. Msza św. w Jego intencji będzie 28 czerwca (poniedziałek) o godz. 17:30.

PIĄTEK – 25 VI

  • Msza św. na zakończenie roku szkolnego o godz. 9.00. Zapraszam wszystkie dzieci i młodzież wraz z rodzicami oraz całe grono pedagogiczne.

NIEDZIELA – 27 VII

  • Imieniny abp Władysława Ziółka.

INNE:

  • Decyzją Ojca Prowincjała, klasztor w Grotnikach opuszczają: o. Jan Gerłowski OMI, który zostaje przeniesiony do Katowic (Ojciec Jan będzie jeszcze posługiwał w naszej parafii w lipcu) oraz br. Rafał Dąbkowski OMI, ekonom klasztoru, który zostaje posłany na misje do Ghany. Natomiast do naszej wspólnoty klasztornej i parafialnej przychodzi o. Joachim Kurz OMI, który będzie ekonomem klasztoru, misjonarzem ludowym oraz będzie pomagał w naszej parafii. W tym miejscu wyrażam szczerą wdzięczność, za każde dobro świadczone naszej parafii. Życzę wszelkich Bożych łask wypraszanych przez świętego Eugeniusza, w nowym miejscu posługiwania.
  • Bóg zapłać za wszelkie ofiary na cele inwestycyjne parafii, które przesyłacie na konto bankowe lub składacie w inny sposób.
  • Dokończyliśmy tynkowanie fundamentów kościoła, dziękuję drogim parafianom za wsparcie modlitewne, finansowe. Bez was nie byłoby to możliwe.
  • Do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Idziemy, Przewodnik Katolicki.

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO