OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

NIEDZIELA 02 X

 • Spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych i rodziców po Mszy św. o godz. 11.00.

WTOREK – 04 X

 • Wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu.

ŚRODA – 05 X

 • Wspomnienie św. Siostry Faustyny Kowalskiej.
 • Różaniec i modlitwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z wyczytaniem próśb i podziękowań o godz. 17:00, następnie Msza św.

CZWARTEK – 06 X

 • I czwartek miesiąca. Modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.

PIĄTEK – 07 X

 • I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00

NIEDZIELA – 09 X

 • Podczas Mszy św. o godz. 11.00 będziemy modlili się za małżeństwa, które w miesiącu październiku obchodzą swoje rocznice. Zachęcam do zgłaszania tychże par przez telefon, e-mailem lub po każdej Mszy św. w zakrystii.
 • Zapraszamy młodzież w wieku 13-18 lat na pierwsze spotkanie zawiązującego się Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w naszej parafii, spotkanie odbędzie się po Mszy św. o godz. 11.00. Jeśli chcesz odnaleźć swoje miejsce w Kościele oraz poznać nowych ludzi nie wahaj się, przyjdź i zostań z nami na dłużej. Razem stworzymy wspólnotę. Zaprasza młodzież!

INNE:

 • Wójt gminy Zgierz oraz Dyrektor Zespołu szkolno-przedszkolnego w Grotnikach zapraszają na DZIEŃ SENIORA. Spotkanie odbędzie się 5 października o godz. 13.00 w szkole. Program wywieszony w gablocie.
 • Można jeszcze nabywać kalendarz misyjny po każdej Mszy św. w zakrystii.
 • Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych każdego dnia o godz. 17.00.
 • Kapituła Generalna Misjonarzy Oblatów MN, która obraduje w Nemi (Włochy) wybrała nowego Generała Zakonu, został nim Hiszpan, o. Luis Ignacio Rois Alonso OMI na sześcioletnią kadencje.
 • Witamy w naszej wspólnocie klasztornej o. Jana Bieleckiego OMI, emerytowanego profesora UKSW psychologii.
 • Do nabycia prasa katolicka.