IV Niedziela Wielkanocna – 21.04.2024
9.00 Za + Feliksa Miśkiewicza
11.00 O Boże błogosławieństwo dla Zbigniewa
17.30 Za ++ Mieczysława i Joannę Wójcickich
Poniedziałek – 22.04.2024
17.30 W intencji Wojciecha z okazji urodzin
Wtorek – 23.04.2024 – Uroczystość św. Wojciecha Głównego Patrona Polski
17.30 Za + Jerzego Marchewa w dniu imienin
Środa – 24.04.2024
17.30 Za ++ Elżbietę i Jerzego Edwarda Radzińskich
Czwartek – 25.04.2024 – Święto św. Marka Ewangelisty
17.30 Za + Jadwigę Marcinkowską
Piątek – 26.04.2024
17.30 Za ++ Henryka Gos w 3 rocznicę śmierci i Henryka Gos syna w 6 rocznicę śmierci
Sobota – 27.04.2024
17.30 Za + Jadwigę Indrys i ++ z rodziny
V. Niedziela Wielkanocna – 28.04.2024
9.00 Za ++ Stanisławę i Mariana Krupińskich oraz za ++ z rodzin: Zalasów, Frankiewiczów i Krupińskich
11.00 Za + Józefa Sadok w 5 rocznicę śmierci
17.30 Za ++ Józefę i Wincentego Stęglińskich
III Niedziela Wielkanocna – 14.04.2024
9.00 Za ++ Stanisława i Danielę Stasiaków, Krystynę i Józefa Pawlaków
11.00 Za małżeństwa obchodzące rocznicę Sakramentu w kwietniu: Grażyna i Wojciech Bamberscy (48), Izabela i Kamil Pawlak (5); Halina i Mieczysław Pawłowscy (51); Maryla i Ludwik Górnik (62); Anna i Marcin Birlet (6); Ewa i Jacek Stanisławscy (48)
17.30 Za ++ Krystynę w 9 rocznicę śmierci i Franciszka Stasiaków
Poniedziałek – 15.04.2024
17.30 O dar zdrowia dla Ewy oraz z podziękowaniem wszystkim za modlitwę w jej intencji
Wtorek – 16.04.2024
17.30 Za + Tadeusza Skoniecznego
Środa – 17.04.2024
17.30 Za ++ Zbigniewa Szewczyka o życie wieczne – od córki z rodziną
Czwartek – 18.04.2024
17.30 Za ++ Jadwigę, Czesława i Franciszkę Żakowiec, Mariannę, Michała, Stanisława Borowskich, Jerzego, Wiesława, Tadeusza i Aurelię Kulesza
Piątek – 19.04.2024
17.30 Za + Władysława Kuziołę
Sobota – 20.04.2024
17.30 Za ++ Janinę i Tadeusza Kominiaków
IV. Niedziela Wielkanocna – 21.04.2024
9.00 Za + Feliksa Miśkiewicza
11.00 O Boże błogosławieństwo dla Zbigniewa
17.30 Za ++ Mieczysława i Joannę Wójcickich
II Niedziela Wielkanocna – 07.04.2024 – Święto Miłosierdzia Bożego
9.00 Za + Stevena Krikszenk i ++ Mariolę, Teodorę, Henryka Mirowskich
11.00 Za ++ rodziców Czesławę i Ryszarda Sadoków: Marię i Eugeniusza Golanowskich
17.30 Za ++ Jana Nowackiego w 34 rocz. śmierci; Jadwigę; z rodzin Nowackich
Poniedziałek – 08.04.2024 – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego
17.30 Za + Edwarda Karolaka w rocznicę śmierci
Wtorek – 09.04.2024
17.30 Za + Józefa i Józefę Maj
Środa – 10.04.2024
17.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące – intencja od grupy adoracyjnej
Czwartek – 11.04.2024
17.30 Za ++ Emilię i Michała Midor, z synem Janem, córką Krystyną i wnukiem Adrianem
Piątek – 12.04.2024
17.30 Za duszę + Danuty Lipińskiej w 10 rocznicę śmierci
Sobota – 13.04.2024 – Dzień Fatimski
17.30 Intencja zbiorowa
III. Niedziela Wielkanocna – 14.04.2024
9.00 Za ++ Stanisława i Danielę Stasiaków, Krystynę i Józefa Pawlaków
11.00 Za małżeństwa obchodzące rocznicę Sakramentu w kwietniu
17.30 Za ++ Krystynę w 9 rocznicę śmierci i Franciszka Stasiaków
                                      Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 31.03.2024
9.00 Za ++ Mariannę i Zenona Pawlaków
11.00 Za ++ Felicję i Eugeniusza Sylwestrzak; syna Rafała Kmitę, Danutę i Jerzego Kmitów
17.30 Za ++ Mariannę i Wincentego Stęglińskich i ich ++ rodziców
Poniedziałek w oktawie Wielkanocy – 01.04.2024
9.00 Za ++ Krzysztofa Krawczyka i jego brata w 3 rocznicę śmierci
11.00 Za ++ Grzegorza Antkowiaka w 3 rocz. śmierci i Zofię Dolińską w 13 rocz. śmierci
17.30 Dziękczynno-błagalna w 2 rocz. urodzin Mateusza z prośbą o błogosławieństwo i dalszą opiekę
Wtorek w oktawie Wielkanocy – 02.04.2024
17.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące
Środa w oktawie Wielkanocy – 03.04.2024
17.30 Za + Mariannę Stęglińską w 7 rocznicę śmierci
Czwartek w oktawie Wielkanocy 28.03.2024 – I czwartek miesiąca
17.30 Za + Edwarda Łakotę o życie wieczne – od siostrzenicy z rodziną
Piątek w oktawie Wielkanocy – 05.04.2024 – I piątek miesiąca
17.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące
Sobota w oktawie Wielkanocy– 06.04.2024 – I sobota miesiąca
9.00 Intencja wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP
17.30 Za ++ rodziców Danielę i Henryka Andrzejczaków; Józefa i Stanisławę Janickich
II. Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego – 07.04.2024
9.00 Za + Stevena Krikszenk i ++ Mariolę, Teodorę, Henryka Mirowskich
11.00 Za ++ rodziców Czesławę i Ryszarda Sadoków: Marię i Eugeniusza Golanowskich
17.30 Za ++ Jana Nowackiego w 34 rocz. śmierci; Jadwigę; z rodzin Nowackich
                                         Niedziela Palmowa – 24.03.2024
9.00 Za + Jana Sęka w 5 rocznicę śmierci – intencja od żony i córki
11.00 Za + Józefa Sadok z okazji imienin
17.30 Za ++ z rodzin Filutowicz, Hryniewickich i Magiera
Wielki Poniedziałek – 25.03.2024
17.30 Wg. intencji Pani Obrzydowskiej
Wielki Wtorek – 26.03.2024
17.30 Za ++ Zofię, Stanisława i Marcina Cybulskich
Wielka Środa – 27.03.2024
17.30 Za ++ Annę i Stanisława Tomczak
Wielki Czwartek – Msza Wieczerzy Pańskiej – 28.03.2024
18.00 Za ++ Kazimierę i Stanisława, Bronisławę i Antoniego Biesiadów
Wielki Piątek Męki Pańskiej – 22.03.2024
18.00 Liturgia Męki Pańskiej
Wielka Sobota – 23.03.2024 – Wigilia Paschalna z procesją rezurekcyjną
21.00 Za ++ Franciszka Chylińskiego w rocznicę śmierci; ++ rodziców i teściów
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 31.03.2024
9.00 Za ++ Mariannę i Zenona Pawlaków
11.00 Za ++ Felicję i Eugeniusza Sylwestrzak; ++ syna Rafała Kmitę, Danutę i Jerzego Kmitów
17.30 Za ++ Mariannę i Wincentego Stęglińskich i ich ++ rodziców
                                  V Niedziela Wielkiego Postu – 17.03.2024
9.00 Za + Józefa Wujkowskiego z okazji imienin, Stanisławę Wujkowską i ++ rodziców
11.00 Za ++ Mariolę, Teodorę i Henryka Mirowskich
17.30 Dziękczynno-błagalna dla Zbigniewa z prośbą o błogosławieństwo i dalszą opiekę
Poniedziałek – 18.03.2024
17.30 W intencji Zbigniewa Mirowskiego z okazji imienin
Wtorek – 19.03.2024 – Uroczystość św. Józefa
17.30 O szczególną opiekę św. Józefa dla Katarzyny i Anny oraz całej rodziny
Środa – 20.03.2024
17.30 Za + Eugeniusza Podstawkę i jego ++ rodziców, + brata Jerzego i ++ braci: Henryka i Władysława
Czwartek – 21.03.2024
17.30 Za ++ Jadwigę, Czesława i Franciszkę Żakowiec, Mariannę, Michała, Stanisława Borowskich, Jerzego, Wiesława, Tadeusza i Aurelię Kulesza
Piątek – 22.03.2024
17.30 Za ++ Zofię, Stanisława, Jerzego i Janusza Kołodziejczyków i ++ z rodziny Kubiaków
Sobota – 23.03.2024
17.30 Za + Stanisławę Sadok w 1 rocznicę śmierci i Stanisławę Wieczorek w 33 rocznicę śmierci
Niedziela Palmowa B – 24.03.2024
9.00 Za + Jana Sęka w 5 rocznicę śmierci – intencja od żony i córki
11.00 Za + Józefa Sadok z okazji imienin
17.30 Za ++ z rodzin Filutowicz, Hryniewickich i Magiera
Niedziela – 10.03.2024 – IV Niedziela Wielkiego Postu B – Laetare
9.00 Za ++ Krzysztofa, jego brata, rodziców i ++ rodziców Ewy i z jej rodziny
11.00 W intencji małżeństw obchodzących rocznicę sakramentu w marcu
17.30 Za + Jarosława Jeziorskiego
Poniedziałek – 11.03.2024
17.30 Za Mirosława Kuziołę z okazji 60 urodzin
Wtorek – 12.03.2024
17.30 Za ++ Władysławę i Bolesława Marcinkowskich oraz dziadków Marcinkowskich i Antczaków
Środa – 13.03.2024 – Dzień Fatimski
17.30 Intencja zbiorowa
Czwartek – 14.03.2024
17.30 O opiekę Bożą i błogosławieństwo dla rodziny Barbary i Gerarda Lipińskich
Piątek – 15.03.2024
17.30 Za + Józefa Wolińskiego z okazji imienin
Sobota – 16.03.2024
17.30 Za ++ rodziców Józefa i Stanisławę Janickich
Niedziela – 17.03.2024 – V Niedziela Wielkiego Postu B
9.00 Za + Józefa Wujkowskiego z okazji imienin, Stanisławę Wujkowską i ++ rodziców
11.00 Za ++ Teodorę i Henryka Mirowskich
17.30 Dziękczynno-błagalna dla Zbigniewa z prośbą o błogosławieństwo i dalszą opiekę
Niedziela – 03.03.2024 – III. Niedziela Wielkiego Postu B
9.00 Za ++ Helenę i Stanisława Chylińskich i + Krystynę Turek
11.00 Za + Jadwigę Nowacką w 5 rocznicę śmierci; + Jana i ++ z rodziny Nowackich
17.30 Za + Izabelę Jabłonowską
Poniedziałek – 04.03.2024 – Święto św. Kazimierza Królewicza
9.00 Za + Kazimierza Łakotę o życie wieczne od chrześnicy z rodziną
17.30 Za ++ Aurelię i Kazimierza Buciaków w imieniny Kazimierza
Wtorek – 05.03.2024
9.00 Za ++ Józefa i Kazimierę Biesiada z okazji imienin
17.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące
Środa – 06.03.2024
9.00 W rocznicę urodzin Tadeusza Cybulskiego z prośbą o opiekę M. B. na dalsze lata
17.30 Za + Wincentego Stęglińskiego w 35 rocznicę śmierci
Czwartek – 07.03.2024 – I czwartek miesiąca
17.30 Za + Włodzimierza Zajączkowskiego w 3 rocznicę śmierci i jego ++ rodziców
Piątek – 08.03.2024
17.30 Za ++ Marcelego i Stanisławę Olejnik
Sobota – 09.03.2024
17.30 Za + Józefa Kołodziejczyka
Niedziela – 10.03.2024 – IV. Niedziela Wielkiego Postu B
9.00 Za ++ Krzysztofa, jego brata, rodziców i ++ rodziców Ewy i z jej rodziny
11.00 W intencji małżeństw obchodzących rocznicę sakramentu w marcu
17.30 Za + Jarosława Jeziorskiego
Niedziela – 25.02.2024 – II. Niedziela Wielkiego Postu B
9.00 Za ++ Zofię i Stanisława Lewandowskich; Franciszkę i Józefa Będziechowskich i Jadwigę Lewandowską
11.00 Za + Grzegorza Stęcla w 1 rocznicę śmierci
17.30 Za ++ Anielę i Jerzego Stefanowiczów
Poniedziałek – 26.02.2024
17.30 Za ++ Władysława i Kazimierę Biernackich
Wtorek – 27.02.2024
17.30 Za + Jana Kujawę – intencja od mieszkańców ulicy Krótkiej i Brzozowej
Środa – 28.02.2024
17.30 Za + Czesława Tomczak
Czwartek – 29.02.2024
17.30 Za + Annę Olczak
Piątek – 01.03.2024
17.30 W pewnej intencji
Sobota – 02.03.2024
9.00 Intencja wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP
17.30 Za ++ Andrzeja Rapińskiego i Feliksa Miśkiewicza
Niedziela – 03.03.2024 – III. Niedziela Wielkiego Postu B
9.00 Za ++ Helenę i Stanisława Chylińskich i + Krystynę Turek
11.00 Za + Jadwigę Nowacką w 5 rocznicę śmierci; + Jana i ++ z rodziny Nowackich
17.30 Za + Izabelę Jabłonowską
Niedziela – 18.02.2024 – I. Niedziela Wielkiego Postu B
9.00 Za ++ z rodziny Stolarczyk
11.00 Za + Mariolę Mirowską w 1 rocznicę śmierci
17.30 Za ++ Stefanię i Stefana Szewczyków i ++ z rodziny Szewczyków
Poniedziałek – 19.02.2024
17.30 Za + Bożenę Skrzek w 5 rocznicę śmierci
Wtorek – 20.02.2024
17.30 O dary Ducha świętego dla Cypriana Lipińskiego
Środa – 21.02.2024
17.30 Za + Urszulę Juszczak
Czwartek – 22.02.2024 – Święto Katedry św. Piotra ap.
17.30 Za + Barbarę Bartocha
Piątek – 23.02.2024
17.30 Za + Jana Kujawę – intencja od Koła Gospodyń Wiejskich z Ustronia
Sobota – 24.02.2024
17.30 Za ++ Stefanię i Mirosława Kliżewskich i + Macieja Dratkowicza
Niedziela – 25.02.2024 – II. Niedziela Wielkiego Postu B
9.00 Za ++ Zofię i Stanisława Lewandowskich; Franciszkę i Józefa Będziechowskich i Jadwigę Lewandowską
11.00 Za + Grzegorza Stęcla w 1 rocznicę śmierci
17.30 Za ++ Anielę i Jerzego Stefanowiczów
Niedziela – 11.02.2024 – Matki Bożej z Lourdes
9.00 O Błogosławieństwo Boże i opiekę dla Ewy z okazji urodzin i za + Krzysztofa Krawczyka
11.00 W intencji małżeństw obchodzących rocznicę sakramentu małżeństwa w lutym: Teresa i Zbigniew Filutowicz (43), Emilia i Daniel Filutowicz (7)
17.30 Za ++ Irenę, Norberta, Grażynę Filutowicz i Ryszarda Jaworskiego
Poniedziałek – 12.02.2024
17.30 W pewnej intencji
Wtorek – 13.02.2024 – Dzień Fatimski
17.30 Intencja zbiorowa
Środa – 14.02.2024 – Środa popielcowa
9.00 Za ++ Stanisława Żak, Andrzeja Leśniak, Dominika Leśniak i Franciszkę Dębską
17.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 Za + Jana Kujawę od żony Zofii i dzieci
Czwartek – 15.02.2024
17.30 Za ++ Jadwigę, Czesława i Franciszkę Żakowiec, Mariannę, Michała, Stanisława Borowskich, Jerzego, Wiesława, Tadeusza i Aurelię Kulesza
Piątek – 16.02.2024
17.30 Za + Mariannę Koczywąs w 29 rocznicę śmierci
Sobota – 17.02.2024
17.30 W intencji Misjonarzy Oblatów domu w Grotnikach
Niedziela – 18.02.2024
9.00 Za ++ z rodziny Stolarczyk
11.00 Za + Mariolę Mirowską w 1 rocznicę śmierci
17.30 Za ++ Stefanię i Stefana Szewczyków i ++ z rodziny Szewczyków
Niedziela – 04.02.2024
9.00 Za ++ Mariannę i Antoniego Marchewa
11.00 O Boże błogosławieństwo dla Kamili
17.30 Za ++ Zdzisława Michalaka w 8 rocznicę śmierci i Annę Michalak
Poniedziałek – 05.02.2024 – św. Agaty, dziewicy i męczennicy
17.30 Dziękczynno-błagalna z okazji 8 urodzin Jasia, 40 urodzin Katarzyny i Jakuba, córeczki Joasi: o Boże błogosławieństwo, opiekę św. Rodziny i Aniołów Stróżów na każdy dzień
Wtorek – 06.02.2024 – św. Pawła Mikki i towarzyszy
17.30 Za ++ Marię i Władysława Legut z synem Włodzimierzem
Środa – 07.02.2024
17.30 O łaskę zdrowia dla Agnieszki
Czwartek – 08.02.2024
17.30 Za + Jana Kujawę od mieszkańców ulic Krótkiej i Brzozowej w Ustroniu
Piątek – 09.02.2024
17.30 Za + Bożennę Czernek
Sobota – 10.02.2024 – św. Scholastyki, dziewicy
17.30 O opiekę Matki Bożej i błogosławieństwo Boże dla wnucząt: Szymona, Mateusza, Oliwiera i Polę
Niedziela – 11.02.2024 – Matki Bożej z Lourdes
9.00 O Błogosławieństwo Boże i opiekę dla Ewy z okazji urodzin i za + Krzysztofa Krawczyka
11.00 W intencji małżeństw obchodzących rocznicę sakramentu małżeństwa w lutym
17.30 Za ++ Irenę, Norberta, Grażynę Filutowicz i Ryszarda Jaworskiego
Niedziela – 28.01.2024
9.00 Za ++ Genowefę i Ignacego Gonerów
11.00 Za ++ z rodziny Sadoków: Czesławę, Mariannę, Ryszarda i Józefa
17.30 Za ++ rodziców: Irenę i Bronisława Kępa
Poniedziałek – 29.01.2024
17.30 Za + Izabelę Kubera – intencja od Jadzi
Wtorek – 30.01.2024
17.30 Za + Wiesława Błachowicz – intencja od żony, synów i całej rodziny
Środa – 31.01.2024 – Wspomnienie św. Jana Bosko
17.30 Za ++ Władysławę i Bolesława Marcinkowskich i Janisława Pacholczyk
Czwartek – 01.02.2024 – I. czwartek miesiąca
17.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące
Piątek – 02.02.2024 – Św. Ofiarowanie Pańskie – I. piątek miesiąca
9.00 Za + Jana Kujawę – intencja od mieszkańców Ustronia
17.30 Dziękczynno-błagalna w 6 rocznicę urodzin Leny i 7 rocznicę ślubu Emilii i Daniela z prośba o błogosławieństwo Boże i dalszą opiekę dla rodziny.
Sobota – 03.02.2024 – I sobota miesiąca
9.00 Wynagradzająca do Niepokalanego Serca NMP
17.30 Za + Mariolę Mirowską w rocznicę jej urodzin
Niedziela – 04.02.2024
9.00 Za ++ Mariannę i Antoniego Marchewa
11.00 O Boże błogosławieństwo dla Kamili
17.30 Za + Zdzisława Michalaka
Niedziela – 21.01.2024
9.00 Za ++ Władysławę i Władysława Rosińskich; Marię i Józefa Wujkowskich i za ++ dziadków z obu stron
11.00 Za + syna Rafała Kmitę w 7 rocznicę śmierci
17.30 Za ++ Jadwigę, Czesława i Franciszkę Żakowiec; Mariannę, Stanisława, Michała Borowskich; Jerzego, Wiesława, Tadeusza i Aurelię Kulesza
Poniedziałek – 22.01.2024
17.30 O spokój duszy dla ++ Jana Jagiełło i Janusza Wdowiarka
Wtorek – 23.01.2024
17.30 Za + Wiesława Błachowicz – intencja od siostry z rodziną
Środa – 24.01.2024 – Wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa
17.30 Za ++ Danielę i Stanisława Stasiaków; Krystynę i Józefa Pawlaków
Czwartek – 25.01.2024 – Święto Nawrócenie św. Pawła. apostoła
17.30 Za ++ Franciszka i Kazimierę Pawlaków; Danutę i Wincentego Romańskich – intencja od wnuczków
Piątek – 26.01.2024 – Wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów
17.30 Za + Józefę Andrzejewską w 25 rocznicę śmierci
Sobota – 27.01.2024
17.30 W intencji Bogu wiadomej
Niedziela – 28.01.2024
9.00 Za ++ Genowefę i Ignacego Gonerów
11.00 Za ++ z rodziny Sadoków: Czesławę, Mariannę, Ryszarda i Józefa
17.30 Za ++ rodziców: Irenę i Bronisława Kępa
Niedziela – 14.01.2024
9.00 Za ++ rodziców Danielę i Henryka Andrzejczaków
11.00 Rocznicowa w intencji małżeństw: Anna i Maciej Głuchowscy (12); Zofia i Tadeusz Mamińscy (38)
17.30 Za + Janusza Kopczyńskiego w 3 rocznicę śmierci
Poniedziałek – 15.01.2024
17.30 O życie wieczne dla + Bartłomieja Mazur
Wtorek – 16.01.2024
17.30 Za ++ rodziców, rodzeństwo, dziadków Romańskich oraz ++ z rodzin Borowskich, Szymczewskich i Dworskich
Środa – 17.01.2024 – Wspomnienie św. Antoniego, opata
17.30 Za ++ Dariusza i Ryszarda Miernik oraz + Nadię Modetko
Czwartek – 18.01.2024
17.30 Za + Jana Stygułę – intencja od siostry Stanisławy z rodziną
Piątek – 19.01.2024 – Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
17.30 Za + Olę Goss w 10 rocznicę śmierci
Sobota – 20.01.2024
17.30 Za + Wincentego Stasiaka w 7 rocznice śmierci
Niedziela – 21.01.2024
9.00 Za ++ Władysławę i Władysława Rosińskich; Marię i Józefa Wujkowskich i za ++ dziadków z obu stron
11.00 Za + syna Rafała Kmitę w 7 rocznicę śmierci
17.30 Za ++ Jadwigę, Czesława i Franciszkę Żakowiec; Mariannę, Stanisława, Michała Borowskich; Jerzego, Wiesława, Tadeusza i Aurelię Kulesza
Niedziela – 07.01.2024 – Święto Chrztu Pańskiego
9.00 Za ++ Mariannę i Antoniego Marchewa
11.00 Za + Jerzego Marchewa w 1 rocznicę śmierci
17.30 Za Emilię Kuziołę z okazji urodzin – o Boże błogosławieństwo i opiekę Niepokalanej
Poniedziałek – 08.01.2024
17.30 W podziękowaniu za 18 lat życia oraz z prośbą o błogosławieństwo Boże na decyzje i działania Poli Lipińskiej.
Wtorek – 09.01.2024
17.30 W pewnej intencji
Środa – 10.01.2024
17.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące – intencja od grupy adorującej
Czwartek – 11.01.2024
17.30 Za + Agatę Popławską
Piątek – 12.01.2024
17.30 Za + Dariusza Kubackiego w 3 rocznicę śmierci
Sobota – 13.01.2024
17.30 Intencja zbiorowa
Niedziela – 14.01.2024
9.00 Za ++ rodziców Danielę i Henryka Andrzejczaków
11.00 Rocznicowa w intencji małżeństw: Anna i Maciej Głuchowscy (12)
17.30 Za + Janusza Kopczyńskiego w 3 rocznicę śmierci
Niedziela – Święto Św. Rodziny – 31.12.2023 – Sylwester
9.00 Za ++ Krystynę i Józefa Pawlaków; Danielę, Stanisława i Wincentego Stasiaków
11.00 Dziękczynna za dar rodziny i błagalna o wiarę, miłość, przebaczenie i nadzieję w rodzinach, błogosławieństwo Boże na Nowy Rok 2024 oraz opiekę świętej Rodziny.
17.30 Za + Kubę Wansorra w 10 rocznicę śmierci
Poniedziałek – 01.01.2024 – Nowy Rok – Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
9.00 Za Ewę Krawczyk i jej rodzinę o błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na cały nowy rok
11.00 Za + Janinę Sęk z okazji urodzin
17.30 Za + Feliksa Sęk – intencje od rodziny Filutowicz
Wtorek – 02.01.2024 – Św. Bazylego i Grzegorza z Nazjanzu
17.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące
Środa – 03.01.2024
17.30 Za ++ rodziców Irenę i Józefa; Marię i Władysława
Czwartek – 04.01.2024 – I czwartek miesiąca
17.30 W pewnej intencji
Piątek – 05.01.2024 – I piątek miesiąca
17.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące
Sobota – 06.01.2024 – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli – I sobota miesiąca
9.00 W intencji wynagradzającej
11.00 Za ++ Władysława i Mariannę, Stefana Erland
17.30 Za ++ Helenę i Stanisława Łakotów i ++ z rodziny Łakotów
Niedziela – 07.01.2024 – Święto Chrztu Pańskiego
9.00 Za ++ Mariannę i Antoniego Marchewa
11.00 Za + Jerzego Marchewa w 1 rocznicę śmierci
17.30 Za Emilię Kuziołę z okazji urodzin
IV Niedziela Adwentu B – 24.12.2023
9.00 Za + Feliksa Miśkiewicza
11.00 Za + Kazimierza Sendaka w 16 rocznicę śmierci
Wigilia Bożego Narodzenia – 24.12.2023
22.00 W intencji Ewy Krawczyk z okazji imienin o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
24.00 Za + Feliksa Sęk – intencja od wnuka Dominika z rodziną
Poniedziałek – 25.12.2023 – Boże Narodzenie
9.00 1. Za ++ Felicję, Eugeniusza, Sylwestrzak; Danutę, Jerzego i Rafała Kmitę

2. Za + Wiesława Kubiaka w 18 rocznicę śmierci i ++ z rodzin: Kołodziejczyk, Kaczmarek, Podsiadlo

11.00 Za + Stefana Erland, Mariannę i Zenona Pawlak, Mariannę i Władysława Erland
17.30 Za + Jadwigę i Stanisława Zaleś
Wtorek – 26.12.2023 – Św. Szczepana
9.00 Za + Feliksa Sęk – intencja od córki Wiesławy
11.00 Za ++ Jadwigę, Władysławę i Ludwika Cybulskich; Stanisławę i Ignacego Chylińskich
17.30 Za ++ Władysławę, Krystynę, Wiesława, Stanisława Woźniaków
Środa – 27.12.2023 – Św. Jana apostoła i ewangelisty
17.30 Za + Henryka Pastuszka – intencja od wnuczka Oktawiana
Czwartek – 28.12.2023 – Św. Młodzianków, męczenników
17.30 Za + Feliksa Sęk – intencja od wnuka Daniela z rodziną
Piątek – 29.12.2023 – 5 dzień w oktawie Narodzenia Pańskiego
17.30 Za + Feliksa Sęk – intencja od wnuka Arkadiusza z rodziną
Sobota – 23.12.2023 – 6 dzień w oktawie Narodzenia Pańskiego
17.30 Za + Jadwigę Stypułkowską – intencja od Anny z rodziną
Niedziela – 31.12.2023 – Święto św. Rodziny – Sylwester
9.00 Za ++ Krystynę i Józefa Pawlaków; Danielę i Stanisława Stasiaków
11.00 Dziękczynna za dar rodziny i błagalna o wiarę, miłość, przebaczenie i nadzieję w rodzinach, błogosławieństwo Boże na Nowy Rok 2024 oraz opiekę świętej Rodziny.
17.30 Za + Kubę Wansorra w 10 rocznicę śmierci
III Niedziela Adwentu B – 17.12.2023
9.00 Za ++ rodziców Martę i Józefa Grobelnych
11.00 Za ++ Krystynę i Stanisława Pietruszewskich, Marię i Stanisława Królikowskich; Stanisławę i Kazimierza Szukalskich
17.30 Za ++ Wandę, Józefa, Stanisława Hryniewickich; Irenę, Norberta, Grażynę Filutowicz
Poniedziałek – 18.12.2023
17.30 Za + Leszka Kuśmierek – intencja od żony i córek z rodzinami
Wtorek – 19.12.2023
17.30 Za + Jadwigę Zaleś – intencja od sąsiadów z Tkaczewskiej Góry
Środa – 20.12.2023
17.30 Za + Henryka Pastuszka – intencja od wnuczka Klaudiusza
Czwartek – 21.12.2023
17.30 Za + Barbarę Kaczmarek – intencja od rodziny Bednarek z dziećmi
Piątek – 22.12.2023
17.30 Za + Czesława Podlaszewskiego w 5 rocznicę śmierci
Sobota – 23.12.2023
17.30 Za ++ Joannę i Mieczysława Wójcickich
IV Niedziela Adwentowa B – 24.12.2023
9.00 Za + Feliksa Miśkiewicza
11.00 Za + Kazimierza Sendaka w 16 rocznicę śmierci
Wigilia Bożego Narodzenia – 24.12.2023
22.00 W intencji Ewy Krawczyk z okazji imienin o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
24.00 Za + Feliksa Sęk – intencja od wnuka Dominika z rodziną
II Niedziela Adwentu B – 10.12.2023
9.00 Za + rodziców Mariannę i Wincentego oraz ++ dziadków
11.00 W intencji małżeństw obchodzących rocznicę sakramentu małżeństwa w grudniu: Halina i Andrzej Kamasz (45), Aldona i Ryszard Krupińscy (15),
17.30 Za + Mariannę Stach w 5 rocznicę śmierci
Poniedziałek – 11.12.2023
17.30 Za + Janinę Szczepańską od Krystyny Andrzejczak z rodziną
Wtorek – 12.12.2023
17.30 Za + Henryka Pastuszka – intencja od wnuka Tomasz
Środa – 13.12.2023 – Św. Łucji – Dzień Fatimski
17.30 1. Za dusze w czyśćcu cierpiące od grupy adorującej

2. Intencja zbiorowa

Czwartek – 14.12.2023 – Św. Jana od Krzyża
17.30 Za + Barbarę Kaczmarek – intencja od mieszkańców Ustronia
Piątek – 15.12.2023
17.30 Za + Henryka Pastuszka – intencja od wnuczki Olimpii
Sobota – 16.12.2023
17.30 Za ++ Jadwigę, Czesława, Franciszkę Żakowiec; Jerzego, Aurelię, Tadeusza, Wiesława Kulesza; Mariannę, Michała, Stanisława Borowskich
III Niedziela Adwentowa B – 17.12.2023 – „Gaudete”
9.00 Za ++ rodziców Martę i Józefa Grobelnych
11.00 Za ++ Krystynę i Stanisława Pietruszewskich, Marię i Stanisława Królikowskich; Stanisławę i Kazimierza Szukalskich
17.30 Za ++ Wandę, Józefa, Stanisława Hryniewickich; Irenę, Norberta, Grażynę Filutowicz

 

I Niedziela Adwentu B – 03.12.2023
9.00 Za + mamę Czesławę Sadok w 3 rocznicę śmierci i + Jadwigę Kobus
11.00 Za ++ Jadwigę, Franciszka, Ignacego i Stanisławę Chylińskich; Stanisławę i Franciszka Soborów
17.30 Za ++ Mirosława Bojkowskiego z racji 32 rocznicy śmierci oraz Mariannę i Franciszka Turowicz
Poniedziałek – 04.12.2023
17.30 Za + Barbarę Bartocha w dniu imienin
Wtorek – 05.12.2023
17.30 O niebo dla Rodzin: Wasielewskich, Obrzydowskich, Tryniszewskich, Grabowskich, Moszczyńskich, Łuczaków
Środa – 06.12.2023
17.30 Za + Janinę Szczepańską – intencja od mieszkańców Ustronia
Czwartek – 07.12.2023 – Św. Ambrożego – I czwartek miesiąca
9.00 Za + Barbarę Kaczmarek – intencja od Koła Gospodyń Wiejskich z Ustronia
18.30 Za + Marię Kurowską w 3 rocznicę śmierci
Piątek – 08.12.2023 – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – Odpust parafialny
9.00 Za ++ Barbarę Cichą; Zofię, Stanisława i Józefa Chylińskich; s. Barbarę i Wandę Chylińską
18.30 Dziękczynna za posługę Ojców Oblatów i Sióstr Natiwitanek w naszym kościele, z prośbą o siły, zdrowie, światło Ducha Świętego, opiekę Maryi Niepokalanej – Dobrej Matki i Patronki.
Sobota – 09.12.2023
9.00 1. Za + Leszka Kuśmierek – intencja od mamy

2. Za + Tadeusza Miernika

17.30 1. Za ++ Stanisławę i Franciszka Bińkowskich oraz Mariannę i Feliksa Kuleczko

2. Za ++ Macieja Karkowskiego i jego córkę Gabrysię

II Niedziela Adwentowa B – 10.12.2023
9.00 Za + rodziców Mariannę i Wincentego oraz ++ dziadków
11.00 W intencji małżeństw obchodzących rocznicę sakramentu małżeństwa w grudniu
17.30 Za + Mariannę Stach w 5 rocznicę śmierci